Nasza zasada: Wielki wybór – Niskie ceny

Gusta są różne – i właśnie dlatego chcielibyśmy zaoferować wszystkim naszym klientom największy możliwy wachlarz produktów. Gastronomia, hotelarstwo, handel detaliczny czy klienci indywidualni – każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Z tego powodu powstała zasada CLP.

Kupujemy nasze produkty bezpośrednio od producenta w tak dużych ilościach, jak nikt inny. Dzięki temu, otrzymujemy je w znacznie lepszej cenie niż większość konkurentów. I to cieszy nie tylko nas, ale również naszych klientów, którzy mogą nabyć towar za korzystą cenę.

Mamy ogromne możliwości magazynowania, dzięki którym produkty są zawsze gotowe do natychmiastowej wysyłki oraz – co najważniejsze – szybko są dostarczane do pożądanego miejsca.

Oszczędzamy na rzeczach związanych z dodatkowymi kosztami – nie posiadamy pwierzchni wystawowej. Dzięki temu są eliminowane wydatki związane z prezentacją towaru i opłaceniem personelu.

Dostarczamy produkty zamówione u nas szybko i niezawodnie, opierając się na silnych i ugruntowanych partnerach dostawczych. W ten sposób nie będą Państwo musieli długo czekać na zamówiony towar.

Obiecujemy, że każdego dnia staramy się spełniać Państwa życzenia i oczekiwania.

Dziękujemy za Państwa lojalność i zaufanie. Jeśli będą Państwo kiedykolwiek niezadowoleni – z  jakiegokolwiek powodu – prosimy o kontakt z nami. Mając wieloletnie doświadczenie w sprzedaży internetowej, jesteśmy świadomi faktu, że nic nie jest tak ważne jak dobra komunikacja.

 

 Zespół hokery-barowe.pl