Sposoby płatności:

Oferujemy następujące formy płatności (w zależności od odchyleń w poszczególnych krajach). Wybierz idealny dla Ciebie sposób płatności.

Natychmiastowy przelew bankowy (Instant bank transfer)

Ze względu na niezależność od banków, natychmiastowy przelew bankowy …pokrywa około 99% banków w Niemczech i w konsekwencji może być użyty przez prawie każdego klienta, który posiada konto giro z aktywnym online banking. Natychmiastowy przelew bankowy dostępny jest również w Austrii.

Wygląda to tak: 
Jeśli klient wybierze płatność poprzez natychmiastowy przelew bankowy, zostanie on przeprowadzony do formularzu przelewu Payment Network AG poprzez bezpieczne połączenie. Formularz przelewu od razu wskazuje ilość zamówienia. Po wpisaniu numeru oddziału banku i numeru konta, klient wpisuje swoje dane bankowe online oraz jego PIN i potwierdza płatność używając TAN. Te dane przeniesione zostają do banku (instytucji kredytowej) klienta i sprzedawca otrzymuje w zamian potwierdzenie czy płatność skutecznie została dokonana.

Giropay

Giropay to produkt wywodzący się ze wspólnego projektu Postbank, Sparkasse grupa finansowa oraz IT dostawców usług Volksbanken Raiffeisenbank i od tego czasu jest akceptowana przez coraz więcej instytucji kredytowych. Miliony klientów posiadających konto bankowe z uaktywniona bankowością online (online banking) mogą już korzystać z Giropay bez jakichkolwiek problemów.

Działa to tak: 
Jeśli zdecydują się Państwo opłacić poprzez Giropay, będą Państwo automatycznie skierowani do strony bankowej odpowiedniej instytucji kredytowej. Po wpisaniu numeru konta oraz PIN-u, otworzy się formularz przelewu, który trzeba uzupełnić wpisując TAN. Kwota przekazana jest w czasie rzeczywistym. Bank zawiadomi sprzedawcę o statusie transakcji, czy płatność została dokonana prawidłowo. Wówczas usługa może być wykonana.

Karta kredytowa

Karta kredytowa to metoda płatności używana najczęściej na całym świecie w celu dokonywania bezgotówkowych przelewów i jej znakiem szczególnym jest międzynarodowa akceptacja.

Faktura

Tylko dla szkół i urzędów.

Opłata gotówką przy odbiorze

Prosimy mieć kwotę z faktury gotową; przy dostawie, dostarczyciel powinien otrzymać zapłatę w gotówce (czeki nie są akceptowane). Opłata gotówką przy odbiorze wymaga dodatkowej opłaty 9.90 Euro, które wliczone jest w całkowitą sumę na fakturze.